Надежная защита вас и вашей организации от бюрократических проволочек украинской системы контролирующих органов
Контактный телефон (050) 597-61-63

Україна обмежила імпорт м’яса птиці з Австрії та частково з Німеччини

1.12.2016

Україна обмежила ввезення м’яса птиці з Австрії та деяких регіонів Німеччини.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Як зазначається, за офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) на території Німеччини реєструється поширення випадків високопатогенного грипу птиці.

«Враховуючи вищезазначене, а також беручи до уваги додаткову інформацію, надану компетентним органом вказаної країни щодо проведених заходів з регіоналізації/зонування, на додаток до попереднього рішення щодо обмеження ввезення в Україну птиці, продуктів та сировини з неї (за винятком продуктів та сировини, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудників зазначених захворювань) із земель Шлезвіг-Гольштейн та Мекленбург-Передня Померанія, Держпродспоживслужбою введені аналогічні обмеження на землі Саксонія-Анхальт та Нижня Саксонія Федеративної Республіки Німеччина», – йдеться у повідомленні.

Також випадки високопатогенного грипу птиці зареєстровані на території Австрійської Республіки, звідки також обмежено імпорт в Україну птиці.

http://zik.ua/