Санітарно-гігієнічний висновок на імпорт товарів
Це висновок СЕС,що є необхідним для ввезення на територію України підконтрольних товарів, які в обов’язковому порядку повинні пройти санітарно-епідеміологічну експертизу. Термін дії висновку на імпорт – до 5 років.
Санітарно-гігієнічний висновок на продукцію, що випускається
Висновок на продукцію, що випускається необхідно для продажу товарів, а так само для отримання сертифікату відповідності. Для товарів, які підлягають проходженню санітарно-епідеміологічної експертизи і так само підлягають обов’язковій сертифікації УкрСЕПРО
Санітарно-гігієнічний висновок на технічні умови
Технічні умови – нормативний документ, за яким випускається продукція вітчизняного виробника. Для їх реєстрації і введення в експлуатацію необхідні узгодження в різних дозвільних органах. Практично всі ТУ погоджуються в СЕС.
Свідоцтво про визнання сертифіката відповідності, виданого центром сертифікації іншої країни
У зв’язку з тим, що після розвалу СРСР країни, що до нього входили, до цих пір користуються багатьма загальними стандартами – деякі сертифікати відповідності видані в таких країнах, відповідають тим же стандартам, що діють і в Україні.
Сертифікат відповідності на продукцію, що випускається серійно
Видається як на імпортовану, так і на вироблену в Україні продукцію. Отримати такий сертифікат відповідності можна на 1 рік, 2 роки та 5 років. У процедуру оформлення сертифікатів на 2 роки і 5 років входить обов’язковий виїзд на виробництво.
Сертифікат ISO 9000 (1/4)
ISO 9001:2000 – це міжнародний стандарт, узагальнюючий передовий світовий досвід в галузі управління виробництвом, містить вимоги до організації виробництва. Стандарти ISO 9000 визнані в багатьох країнах. Існують перекладені на національну мову і адаптовані версії стандартів.
Отримання листів-роз’яснень про відсутність необхідності реєстрації продукції в реєстрі товарів медичного призначення
Для отримання такого листа товари, які ймовірно можуть бути медичного призначення, проходять експертизу в центрі сертифікації товарів медичного призначення. Після її проведення експертами робиться висновок щодо належності до вищевказаних товарів.
Реєстрація (перереєстрація) товарів медичного призначення
Процедура реєстрації (перереєстрації) товарів медичного призначення – це проведення ряду експертиз для оцінки якості, ефективності та безпеки такої техніки та виробів. Після проведення цих експертиз на ім’я заявника видається Свідоцтво про державну реєстрацію.