Санітарно-гігієнічний висновок на імпорт товарів
Це висновок СЕС,що є необхідним для ввезення на територію України підконтрольних товарів, які в обов’язковому порядку повинні пройти санітарно-епідеміологічну експертизу. Термін дії висновку на імпорт – до 5 років.
Санітарно-гігієнічний висновок на продукцію, що випускається
Висновок на продукцію, що випускається необхідно для продажу товарів, а так само для отримання сертифікату відповідності. Для товарів, які підлягають проходженню санітарно-епідеміологічної експертизи і так само підлягають обов’язковій сертифікації УкрСЕПРО
Санітарно-гігієнічний висновок на технічні умови
Технічні умови – нормативний документ, за яким випускається продукція вітчизняного виробника. Для їх реєстрації і введення в експлуатацію необхідні узгодження в різних дозвільних органах. Практично всі ТУ погоджуються в СЕС.
Свідоцтво про визнання сертифіката відповідності, виданого центром сертифікації іншої країни
У зв’язку з тим, що після розвалу СРСР країни, що до нього входили, до цих пір користуються багатьма загальними стандартами – деякі сертифікати відповідності видані в таких країнах, відповідають тим же стандартам, що діють і в Україні.
Сертифікат відповідності на продукцію, що випускається серійно
Видається як на імпортовану, так і на вироблену в Україні продукцію. Отримати такий сертифікат відповідності можна на 1 рік, 2 роки та 5 років. У процедуру оформлення сертифікатів на 2 роки і 5 років входить обов’язковий виїзд на виробництво.
Сертифікат ISO 9000 (1/4)
ISO 9001:2000 – це міжнародний стандарт, узагальнюючий передовий світовий досвід в галузі управління виробництвом, містить вимоги до організації виробництва. Стандарти ISO 9000 визнані в багатьох країнах. Існують перекладені на національну мову і адаптовані версії стандартів.
Отримання листів-роз’яснень про відсутність необхідності реєстрації продукції в реєстрі товарів медичного призначення
Для отримання такого листа товари, які ймовірно можуть бути медичного призначення, проходять експертизу в центрі сертифікації товарів медичного призначення. Після її проведення експертами робиться висновок щодо належності до вищевказаних товарів.
Реєстрація (перереєстрація) товарів медичного призначення
Процедура реєстрації (перереєстрації) товарів медичного призначення – це проведення ряду експертиз для оцінки якості, ефективності та безпеки такої техніки та виробів. Після проведення цих експертиз на ім’я заявника видається Свідоцтво про державну реєстрацію.

Последние новости

ДФС активізує міжнародні контакти у митній сфері

20.04.2018

Державна фіскальна служба України розширює міжнародні контакти та вивчає європейський досвід боротьби з контрабандою та порушенням митних правил. Читать полностью…

До уваги міжнародних перевізників! У Польщі змінились вимоги щодо допустимих вагових навантажень транспортних засобів

20.04.2018

Волинська митниця ДФС з огляду на практику пропуску транспортних засобів на виїзд з України через МАПП Ягодин-Дорохуськ ініціювала зустріч на червоній лінії мосту через Західний Буг. Читать полностью…