Надежная защита вас и вашей организации от бюрократических проволочек украинской системы контролирующих органов
Контактный телефон (050) 597-61-63

У Євросоюзі почали боротьбу з дешевим імпортом з третіх країн

7.12.2017

Європейська Рада затвердила нові правила боротьби з імпортом товарів з третіх країн, що надходять на ринок за заниженими цінами через втручання держави.

Про це повідомляється на сайті Євроради.

Передбачається, що запровадження нових правил допоможе Євросоюзу захистити європейського виробника на внутрішньому ринку і боротися із впливами демпінгового імпорту з країн, що не входять до складу ЄС.

Нові антидемпінгові правила будуть усувати колишні відмінності між ринковою та неринковою економікою для розрахунку демпінгу при збереженні того ж рівня захисту для виробників.

Також Єврокомісія відстежуватиме «істотні ринкові спотворення» між ціною продажу продукту і його собівартістю. Таким чином, виходячи з цього, буде дозволено встановлювати ціну для продукту, посилаючись, наприклад, на ціну товару у країні з аналогічним рівнем економічного розвитку або на відповідні неспотворені міжнародні витрати і ціни.

Згідно з документом, компанії ЄС позбавлять від різних бюрократичних процедур, які стосуються поставок товарів на внутрішній ринок, а малі та середні підприємства будуть отримувати допомогу у процесуальних питаннях у разі подачі скарг з антидемпінгових справах.

Нові торгові правила набудуть чинності з 20 грудня.

http://Intv.ua