Надежная защита вас и вашей организации от бюрократических проволочек украинской системы контролирующих органов
Контактный телефон (050) 597-61-63

На Харківській митниці ДФС працює «єдине вікно»

19.4.2018

З початку поточного року у зоні діяльності Харківської митниці ДФС з використанням інформаційної системи автоматичного обміну інформацією оформлено 34948 митних декларацій, що підлягали державним видам контролю. При цьому за принципом «єдиного вікна» оформлено 20470 декларації, або 59 відсотків від загалу.

На митниці відзначають позитивну динаміку використання технології «єдиного вікна» при митному оформленні товарів і транспортних засобів. Відносна кількість митних декларацій, оформлених за таким принципом у березні склала 75%, що на 4 % більше, ніж за лютий поточного року.

Нагадаємо, що «єдине вікно» – це єдина електронна система обміну даними, яка дозволяє різним державним службам в автоматичному режимі обмінюватися інформацією про вантажі, які проходять через митний кордон України та про результати проходження ними необхідних видів контролю. Система працює з 1 серпня 2016 року та дозволяє подавати документи один раз в одне місце і мінімізувати контакти з працівниками державних органів.

Головне управління ДФС у Харківській області